Mateusz Rudnicki Ambasadorem konferencji CE BioForum

Mamy przyjemność poinformować, że student naszego Wydziału Mateusz Rudnicki został Ambasadorem konferencji CE BioForum, która odbędzie się w dniach 26-27 marca 2024 roku w Warszawie.

Central European BioForum to międzynarodowa konferencja networkingowa odbywająca się od ponad 20 lat, zrzeszająca ludzi przyczyniających się do rozwoju biotechnologii w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest to platforma dla osób, które chcą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami w branży, a także stanowi idealne miejsce do nawiązywania nowych współprac, które mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju tego sektora.

Konferencja organizowana jest pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, i skupia m.in. takie firmy i instytucje jak: Bioton S.A., NCBR, Pfizer i Kawa.ska.

Więcej informacji na temat konferencji, jej programu oraz zaproszonych gości można znaleźć na stronie: https://cebioforum.com/cebioforum-2024/

Data publikacji: wtorek, 27. luty 2024 - 08:16; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 27. luty 2024 - 08:18; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega